Archiv rubriky: školní družina

Výtvarně-tvořivý kroužek

První práce dětí v kroužku byly podzimního rázu. Ten láká svými barvami, velkými možnostmi ztvárněním a fantazie. Děti si všímají svého okolí (poznávání přírodnin, popis barev a jejich přechody v tónech….). Zde je pár ukázek jejich prací.

Rubriky: školní družina | Napsat komentář

Září ve školní družině

V novém školním roce jsme přivítali nové žáčky ve školní družině. Společně se staršími dětmi se prvňáčci pustili do vyrábění a malování. A tak jsme si vyzdobili družinu i chodbu ve škole.

Rubriky: školní družina | Napsat komentář

Sběr starého papíru (školní rok 2016/2017)

SBĚR UKONČEN! I tento školní rok pokračujeme ve sběru – pomůžeme tím přírodě a také škole vyděláme nějakou tu korunu. Sběru se účastní všichni pracovníci ZŠ a MŠ Staré Hobzí. Celkové výsledky ZDE

Rubriky: mateřská škola, školní družina, školní jídelna, základní škola | Napsat komentář

Den dětí ve školní družině

Děti ve školní družině oslavily svůj svátek soutěžemi a závody, kde prokázaly svou zručnost, obratnost, rychlost a zápolení. Vzájemně se povzbuzovaly k lepším výsledkům. Na závěr všichni dostali sladkou odměnu.

Rubriky: školní družina | Napsat komentář

Výtvarně-tvořivý kroužek

Letošní poslední fotonoviny z výtvarného kroužku. Děti si vytvořily barevný dárek k svátku maminek a následně jarní motivy: jeden se skládanou housenkou a květinami na černém podkladu a druhý motivovaný jiřičkami, které obletují naši školu a staví si na ní … Celý příspěvek

Rubriky: školní družina | Napsat komentář

Dopravní výchova – ŠD

V pátek 21.4.2017 si děti ve školní družině připomněly, jak se chovat v pozici chodce a cyklisty v dopravních situacích, bezpečnost provozu, dopravní značky. Zhlédly krátké filmové ukázky a nakreslily si, jak má být vybaveno jízdní kolo a dopravní značky.

Rubriky: školní družina | Napsat komentář

Konec zimy a předjaří ve výtvarném kroužku

Děti v kroužku pokračují dál v činnosti tvořivé, výtvarné a přípravě jednoduchých pokrmů. Povídají si a vzájemně si sdělují , co je zdravé a co ne. Poznávají s příchodem jara rostliny a zkouší se navzájem.

Rubriky: školní družina, základní škola | Napsat komentář