Výtvarný kroužek ŠD

WP_pruhPřinášíme vám poslední informace za zimní období. Můžete se podívat, jak děti vytvořily strašidelné hrady, mezitím si připravily zdravou svačinku a vrhnuly se na podmořský svět plný žraloků.


Celý příspěvek

Rubriky: školní družina | Napsat komentář

Moje rodina

WP_pruhVe dnech 7. a 12. 2. 2019 se uskutečnil projekt My family ve 3. ročníku při výuce angličtiny. Děti ti zopakovaly svou slovní zásobu k tématu moje rodina a obohatily ji. Také využily své kreslířské dovednosti a vytvořily barevný plakát. Jiná forma výuky se žákům velice líbila.


Celý příspěvek

Rubriky: základní škola | Napsat komentář

Výtvarná výzdoba

WP_pruhProhlédněte si výzdobu společných prostor školy – výtvarné práce našich žaček a žáků.

Na úvodní stranu » Výzdoba (II. 2019)
Rubriky: základní škola | Napsat komentář

Milion a půl!

WP_pruhPeněz? Ale kdeže! Zhruba milion a půl žáků a studentů si ve čtvrtek 31. ledna vyzvedne hodnocení své pololetní práce. Také naši žáci si tento den odnášejí vysvědčení – někteří jsou velmi spokojeni, jiní méně. Pololetní prázdniny však potěší a zaslouží si je úplně všichni…
Celý příspěvek

Rubriky: základní škola | Napsat komentář

Návštěva knihovny

WP_pruhVe čtvrtek jsme ukončili 1. pololetí. Čtvrtou hodinu se ve 2. a 3. ročníku rozdávalo vysvědčení a pochvaly. Potom šly děti na návštěvu do knihovny ve Starém Hobzí. Zde se dozvěděly, kdy je knihovna otevřena pro veřejnost, jak se do knihovny přihlásit a jak jsou knihy v knihovně rozděleny. Třeťáci už znají abecedu, tak pro ně vyhledávání bylo hračka. Dále si všichni připomněli, jak s knihou správně zacházet. Nakonec si každý vybral tu svoji knihu a s chutí se do ní začetl. Někteří jsou již pravidelnými návštěvníky knihoven ve své obci a ostatní se k nim jistě rádi přidají.


Celý příspěvek

Rubriky: základní škola | Napsat komentář

Prvouka

WP_pruhCelý leden děti v 1. a 2. ročníku v prvouce probíraly téma „člověk“. V propojení s výtvarnou výchovou a pracovními činnostmi pomocí projektové a skupinové práce se učily poznávat stavbu svého těla. Poskládaly model kostry a zkoumaly své smysly. Učily se, jak zdravě jíst – sestavily si potravinovou pyramidu a rozdělovaly zdravé a nezdravé potraviny. Kromě vědomostí se takto učily i spolupracovat.
Celý příspěvek

Rubriky: základní škola | Napsat komentář

Lednový Slon

WP_pruh

Chtěli byste si přečíst lednové číslo našeho školního časopisu?
Ve formátu *.pdf ho naleznete na níže uvedeném odkazu.
Za poslední stranou jsou ještě připojeny výtvarné práce související s obsahem tohoto čísla časopisu.

Slon – ZDE

Rubriky: časopis Slon | Napsat komentář