Exkurze 2. stupně

WP_pruhVítá vás VIDA! science centrum
Dívat se na svět hmyzím zrakem či psíma očima? Zažít tsunami, zemětřesení, vichřici? Vypustit vodíkovou raketu nebo vyndat ježka z klece? Ne, o tom nelze psát, to je třeba zažít. Nám se to – a mnohé další – podařilo v pondělí v brněnském zábavním parku VIDA! Zde strávili žáci od páté po devátou třídu zajímavé chvíle. Expozice členěná do kategorií planeta, civilizace, člověk a mikrosvět s sebou nese fyzikální, chemické a přírodovědné exponáty pro malé i velké. A protože nelze stihnout všechno, stojí za to zábavní park opětovně navštívit.

Na úvodní stranu » Vědecké centrum (16.8.2018)

Další články - náhodný výběr

Příspěvek byl publikován v rubrice základní škola. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *