Učíme se

WP_pruhVe 3. a 4. ročníku se stalo mnoho nových událostí. Nejen že se pilně snažíme zdokonalovat v matematice a českém jazyce, ale pozadu rozhodně nezůstávají ani další předměty a výchovy! Jsme zapojeni do programu Včelka, který je zaměřen na rozvoj čtenářské gramotnosti. Děti plní nejrůznější úkoly hravou formou a tím se procvičují a rozvíjejí. V tělesné výchově jsme trénovali přeskok přes kozu a všem, kteří se snažili tuto disciplínu zdolat, patří velká pochvala. Také se věnujeme samozřejmě týmovým hrám, jako je třeba florbal. Děti neskutečně bavil a daly do toho všechno. Ve výtvarné výchově jsme se snažili nalákat jaro a zdá se, že se nám to skutečně podařilo. A to nejlepší na závěr – do naší třídy byla nainstalována interaktivní tabule! Děti zde mají možnost kdykoli využít a procvičit své vědomosti hravou formou. Za to děkujeme!Další články - náhodný výběr

Příspěvek byl publikován v rubrice základní škola. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *