Přírodovědný kroužek

WP_pruhPosledních pár hodin kroužku se neslo v duchu vědeckého bádání. Věnovali jsme se stále mikroskopům. Badatelé o ně měli velký zájem. Děti jsou velmi zvídavé a s nadšením zkoumaly náš svět mikro pohledem. Měly možnost nahlédnout do nejrůznějších struktur. Např. detail houby, kterou denně užívají, části rostlin, jež je všude obklopují, pečlivě prohlížely i vzorky, které měly nabídnuty – např. čaj, řasy, houby, léky a spousta jiného. Také dostaly možnost přinést si z domu věci, které je obklopují. Pozorování bylo kouzelné a leckdy jsme byli všichni ohromeni výsledky svého pozorování.

Další články - náhodný výběr

Příspěvek byl publikován v rubrice základní škola. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *