Projekt “Zvířata”

WP_pruhVe dnech 24. a 25. září 2018 se uskutečnil ve 4. ročníku v rámci angličtiny projekt Animals. Žáci přinesli do školy obrázky afrických zvířat, o kterých se už ve škole učili. Také se seznámili s novými anglickými slovíčky, se kterými se dosud ještě nesetkali. Povídali jsme si o zvířatech, jak vypadají, kde žijí a čím se živí. Společně jsme vyrobili velký obrázkový plakát, kde jsou všechny informace o zvířatech anglicky napsány. Také jsme propojili mezipředmětové vztahy – angličtinu s výtvarnou výchovou a přírodovědou. Děti projektové vyučování velmi bavilo, pracovaly se zaujetím.Příspěvek byl publikován v rubrice základní škola. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *