Kalendář akcí

leden 2024

Vánoční výzdoba – zdobení perníčků, výroba ozdob a řetězů


Projekt Člověk a zdraví – prvouka (2. a 3. ročník)
3.týden
Soutěž v anglickém jazyce (6. – 9. ročník)
3.týden
Projekt Podnebné pásy (4. a 5. ročník)
3. týden
jsem čtenář – hry se slovy
4.týden
Projekt Hudební styly a tance (6. – 9. ročník)
průběžně
Bruslení Dačice (1 stupeň)
dle počasí
Sportujme na sněhu (1. stupeň)
dle počasí
Bruslení Dačice (2 stupeň)
dle počasí
Malý turista – další trasa
dle počasí

 

Po Út St Čt So Ne
1
2
3
4
6
7
8
9
11
12
13
14
15
16
Soutěž v anglickém jazyce 8:45
Soutěž v anglickém jazyce
Led 16 @ 8:45 – 10:30
Soutěž v anglickém jazyce
Soutěž v anglickém jazyce (6. – 9. ročník)
17
Projekt Člověk a zdraví 8:00
Projekt Člověk a zdraví
Led 17 @ 8:00 – 11:30
Projekt Člověk a zdraví
Projekt Člověk a zdraví – prvouka (2. a 3. ročník)
18
Projekt Podnebné pásy 8:00
Projekt Podnebné pásy
Led 18 @ 8:00 – 10:30
Projekt Podnebné pásy
Projekt Podnebné pásy (4. a 5. ročník)
Bruslení (2. stupeň) 9:45
Bruslení (2. stupeň)
Led 18 @ 9:45 – 12:30
Bruslení (2. stupeň)
podle počasí
19
20
21
22
Pozorování přírody – skupenství vody 10:00
Pozorování přírody – skupenství vody
Led 22 @ 10:00 – 12:00
Pozorování přírody - skupenství vody
Pozorování přírody – jinovatka, sníh, skupenství vody
23
Pozorování přírody – skupenství vody 10:00
Pozorování přírody – skupenství vody
Led 23 @ 10:00 – 12:00
Pozorování přírody - skupenství vody
Pozorování přírody – jinovatka, sníh, skupenství vody
24
Projekt Už jsem čtenář 8:00
Projekt Už jsem čtenář
Led 24 @ 8:00 – 10:30
Projekt Už jsem čtenář
Projekt Už jsem čtenář – hry se slovy
Vycházka – stopy zvířat… 9:30
Vycházka – stopy zvířat…
Led 24 @ 9:30 – 11:30
Vycházka - stopy zvířat...
Vycházka – stopy zvířat, seznámení se životem zvířat v zimě
25
Pozorování přírody – skupenství vody 10:00
Pozorování přírody – skupenství vody
Led 25 @ 10:00 – 12:00
Pozorování přírody - skupenství vody
Pozorování přírody – jinovatka, sníh, skupenství vody
26
Pozorování přírody – skupenství vody 10:00
Pozorování přírody – skupenství vody
Led 26 @ 10:00 – 12:00
Pozorování přírody - skupenství vody
Pozorování přírody – jinovatka, sníh, skupenství vody
27
28
29
30
31
Novoroční sportovní turnaj (2. stupeň) 8:00
Novoroční sportovní turnaj (2. stupeň)
Led 31 @ 8:00 – 11:30
Novoroční sportovní turnaj (2. stupeň)
Novoroční sportovní turnaj 2. stupeň – připraví 9. ročník
Předávání opisu vysvědčení 11:00
Předávání opisu vysvědčení
Led 31 @ 11:00 – 12:30
Předávání opisu vysvědčení
Předání opisu vysvědčení (1. stupeň – 4. vyuč. hod.; 2. stupeň – 5. vyuč. hodinu)

Po Út St Čt So Ne
1
2
3
4
6
7
8
9
11
12
13
14
15
16
Soutěž v anglickém jazyce 8:45
Soutěž v anglickém jazyce
Led 16 @ 8:45 – 10:30
Soutěž v anglickém jazyce
Soutěž v anglickém jazyce (6. – 9. ročník)
17
Projekt Člověk a zdraví 8:00
Projekt Člověk a zdraví
Led 17 @ 8:00 – 11:30
Projekt Člověk a zdraví
Projekt Člověk a zdraví – prvouka (2. a 3. ročník)
18
Projekt Podnebné pásy 8:00
Projekt Podnebné pásy
Led 18 @ 8:00 – 10:30
Projekt Podnebné pásy
Projekt Podnebné pásy (4. a 5. ročník)
Bruslení (2. stupeň) 9:45
Bruslení (2. stupeň)
Led 18 @ 9:45 – 12:30
Bruslení (2. stupeň)
podle počasí
19
20
21
22
Pozorování přírody – skupenství vody 10:00
Pozorování přírody – skupenství vody
Led 22 @ 10:00 – 12:00
Pozorování přírody - skupenství vody
Pozorování přírody – jinovatka, sníh, skupenství vody
23
Pozorování přírody – skupenství vody 10:00
Pozorování přírody – skupenství vody
Led 23 @ 10:00 – 12:00
Pozorování přírody - skupenství vody
Pozorování přírody – jinovatka, sníh, skupenství vody
24
Projekt Už jsem čtenář 8:00
Projekt Už jsem čtenář
Led 24 @ 8:00 – 10:30
Projekt Už jsem čtenář
Projekt Už jsem čtenář – hry se slovy
Vycházka – stopy zvířat… 9:30
Vycházka – stopy zvířat…
Led 24 @ 9:30 – 11:30
Vycházka - stopy zvířat...
Vycházka – stopy zvířat, seznámení se životem zvířat v zimě
25
Pozorování přírody – skupenství vody 10:00
Pozorování přírody – skupenství vody
Led 25 @ 10:00 – 12:00
Pozorování přírody - skupenství vody
Pozorování přírody – jinovatka, sníh, skupenství vody
26
Pozorování přírody – skupenství vody 10:00
Pozorování přírody – skupenství vody
Led 26 @ 10:00 – 12:00
Pozorování přírody - skupenství vody
Pozorování přírody – jinovatka, sníh, skupenství vody
27
28
29
30
31
Novoroční sportovní turnaj (2. stupeň) 8:00
Novoroční sportovní turnaj (2. stupeň)
Led 31 @ 8:00 – 11:30
Novoroční sportovní turnaj (2. stupeň)
Novoroční sportovní turnaj 2. stupeň – připraví 9. ročník
Předávání opisu vysvědčení 11:00
Předávání opisu vysvědčení
Led 31 @ 11:00 – 12:30
Předávání opisu vysvědčení
Předání opisu vysvědčení (1. stupeň – 4. vyuč. hod.; 2. stupeň – 5. vyuč. hodinu)