Biologická olympiáda

WP_pruhPřed jarními prázdninami 7. 2. 2018 se někteří z našich žáků zúčastnili školního kola biologické olympiády. Šlo o ryze dívčí klání, do kterého se pustila dvě děvčata ze 7. ročníku a tři z 8. ročníku. Téma letošního již 52. ročníku bylo společné pro obě kategorie (C i D) a neslo název: POHYB.
Nejlépe si s ním poradila Barča (kategorie starších – C), která do okresního kola postupuje spolu se Sabinou (obě z 8. ročníku). Z mladší kategorie D postupují obě děvčata, Daniela i Aneta, které si vedly také velmi dobře.
Všem ještě jednou děkujeme za účast a držme jim palce v okresním kole, které se koná 12. 4. a 23. 4. 2018.
Příspěvek byl publikován v rubrice základní škola. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *