ZŠ – vánoční besídky

WP_pruhVánoční besídky na 1. stupni
Poslední školní den v roce si děti náležitě užily. V každé třídě byl rozsvícený stromeček a pod ním hromada dárků. Vládla zde vánoční atmosféra, jedlo se cukroví a rozdávaly se dárky. Nejdříve děti obdarovaly sebe a poté šly nadělit také něco dobrého zvířátkům do krmelce. Všichni se radostně rozešly do svých domovů očekávat příchod Ježíška.
Veselé Vánoce a šťastný nový rok všem!
Aktualizace 29.12.2017: přidáno HD video

Na úvodní stranu » Vánoční besídka - 1. stupeň (22.12.2017)

Vánoční besídka 2. stupně
V pátek 22. 12. se již tradičně konala vánoční besídka 2. stupně. Organizace besídky se ujal 9. ročník. Obecenstvo se pobavilo při vtipných scénkách, napínavých soutěžích i tanečních vystoupeních. Sváteční atmosféra na nás dýchla díky vánočním písním a dárkům pod stromečkem.
Přejeme Vám krásné Vánoce a vše dobré do nového roku 2018.

Na úvodní stranu » Vánoční besídka - 2. stupeň (22.12.2017)

Další články - náhodný výběr

Příspěvek byl publikován v rubrice základní škola. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *