základní škola

Den otevřených dveří | Barevný podzim | Předškoláčci (XI. 2023)

Den otevřených dveří
Ve středu 8. listopadu byla naše škola otevřena pro všechny, kteří si ji chtěli prohlédnout. A nejen to. V každé učebně byly připraveny zábavné aktivity – keramická dílna, sportování v tělocvičně, program pro předškoláky, práce s interaktivní tabulí i s ozoboty, výtvarné tvoření, zábavné hry a pokusy. Po vyčerpávající prohlídce se návštěvníci mohli občerstvit ve školní jídelně. Děkujeme za návštěvu.
Barevný podzim v 1. ročníku
Děti si vyzkoušely několik možností, jak využít krásně zbarvené podzimní listy k tvoření. Lucernička jim rozzářila nevlídné podzimní dny, skřítek „Podzimníček“ je rozveselil a otisky listů ozdobily školní chodbu. Ze zábavného tvoření vznikly veselé výtvory.

Na úvodní stranu » Den otevřených dveří | Barevný podzim | Předškoláčci (XI. 2023)