Advent III. | Soutěž školního časopisu| Kino (XII. 2022)

WP_pruhVánoční soutěž pokračuje
Ve třetím kole vánoční soutěže měly děti za úkol vyluštit vánoční kvíz, který obsahoval křížovku a malý test ze znalostí vánočních tradic. Ze správných odpovědí bylo vylosováno pět výherců, kteří dostali vánoční odměnu. Výhercům gratulujeme. Čtvrtým a zároveň posledním úkolem bude vyrobit originální vánoční ozdobu.
Soutěž školního časopisu Slon
Vánoční soutěž vyhlásil pro 1. stupeň i školní časopis. A protože děti měly již 4 soutěže zadány, rozhodl se, že nevyhlásí pátou, ale souhrnně vyhodnotí již proběhlé 1. a 2. kolo. (Ceny do soutěže věnovala soukromá osoba.)
Kino
V pátek 16. 12. se děti z 1. stupně vypravily do Dačic za kulturním zážitkem. V kinosále KD Beseda proběhla projekce akční animované pohádky Mimoni 2: Padouch přichází. Oblíbený film děti potěšil a pobavil (ale fotografie z akce se nevyvedly).