Exkurze 1. stupně (VI. 2022)

WP_pruh1., 2. a 3. ročník
Ve čtvrtek 16. 6. jsme se vypravili s žáky 1. – 3. ročníku do nedalekých Slavonic. Navštívili jsme muzeum samorostů a minizoo Bejčkův mlýn. Pak jsme se lesní cestou vrátili zpět do města. Bylo teplé počasí, proto jsme se osvěžili zmrzlinou, která na výletě nesmí chybět. Čekání na autobus jsme si zpříjemnili na dětském hřišti. Výlet se nám vydařil.

4. a 5. ročník
Blíží se konec školního roku, a proto jsme se s žáky 4. a 5. ročníku vypravili do Slavonic. Program jsme zde měli velmi nabitý. Navštívili jsme místní podzemí, městskou věž a pevnostní areál s prohlídkou bunkru. Cestu lesem jsme si zpříjemnili pohádkovou stezkou, za jejíž zdolání žáci obdrželi diplom a sladkou odměnu. Volný čas mezi jednotlivými prohlídkami jsme vyplnili nákupem suvenýrů a zmrzliny. Počasí nám přálo. Výlet jsme si všichni velmi užili.

Příspěvek byl publikován v rubrice základní škola. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.