Vánoční besídky 1. – 5. ročník a 2. stupeň

WP_pruhVánoce v 1. ročníku
Prvňáčci se moc těšili na dárky, ale nejdříve jsme u stromečku natočili vystoupení nejen pro rodiče. Po nadílce jsme se šli ještě projít, abychom mohli obdivovat, co dokáže mráz. Přejeme všem příjemné vánoční dny a hodně zdraví a pohody do nového roku 2022.

Vánoce v 2. a 3. ročníku
Vánoční tanec 4. a 5. ročník
– více ZDE

vánoční dílny ZDE | video vánoční besídky ZDE

Vánoce na 2. stupni
Poslední školní den před vánočními prázdninami strávili žáci druhého stupně sportovně. Nejprve si rozlosovali skupiny a poté poměřili své síly v různých disciplínách např. v hodu basketbalovým míčem na koš, v hraní kuželek, v sestřelení plastové láhve v bráně a v dalších. Žáci se s chutí zúčastnili i „výzev“, za které mohly týmy získat bod navíc. Po splnění všech disciplín byl vyhlášen vítězný tým, který obdržel diplom a odměnu.
Na závěr se žáci přesunuli do svých tříd, ve kterých si u stromečku předali vánoční dárky.
technická poznámka: fotografie na Instagramu a v galerii se doplňují

Více ZDE

Příspěvek byl publikován v rubrice základní škola. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.