Výtvarný kroužek ŠD; Fyzika (8. roč.)

WP_pruhVýtvarný kroužek ŠD
Začínáme se halit do pochmurných dnů obklopených mlhou a tmou. To v nás vyvolává představy o různých strašidlech a podobných děsech. Děti ztvárnily tyto představy malbou tajemných hradů, kde dochází k všelijakým nekalým věcem. Při práci si vyprávěly plno historek a vymýšlely strašidelné příběhy. To vše pak zhodnotily u domácího tvarohového krému s ovocem.
více ZDE
pokud nemáte účet na Instagramu, klikněte na „Celý příspěvek“a pokračujte na jeho konec

Energie v 8. ročníku
V hodinách fyziky se osmáci v současné době zabývají zkoumáním vnitřní energie těles a zjišťováním příčin a projevů těchto energetických změn. Při své práci využívají žáci elektronická čidla systému Pasco, který je určen pro měření ve fyzice, chemii i dalších přírodních vědách.
více ZDE

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ZŠ a MŠ Staré Hobzí (@skolahobzi)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ZŠ a MŠ Staré Hobzí (@skolahobzi)

Příspěvek byl publikován v rubrice školní družina, základní škola. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.