Co jsme dělali v MŠ (I. 2021)

WP_pruh
Zimní sporty
Tento týden jsme si povídali o zimních sportech. Naučili jsme se básničku „Sněhulák“, skládali jsme sněhuláky z papíru, kreslili jsme sněhové koule (do vzduchu, na tabuli i na papír), zahráli si na sněhovou bitvu a vyzkoušeli si bruslení mezi překážkami. Namalovali jsme si led s bruslemi. Při pobytu venku jsme využili sněhové nadílky. Kreslili jsme do sněhu, zkoušeli jsme tvořit sněhové koule.

Pojďte s námi do pohádky
V druhé třídě MŠ jsme opět pokračovali s pohádkami. Zaměřili jsme se na výtvarnou činnost. Děti vytvořily ilustraci k oblíbené pohádce. Všichni si vyrobili obrázek k pohádce “Křemílek a Vochomůrka“.

Na úvodní stranu » Zimní sporty a cesta do pohádky v MŠ (I. 2021)

Příspěvek byl publikován v rubrice mateřská škola. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.