Pekelníci s Mikulášem opět u nás…

WP_pruh

Aktualizace 11. 12. 2020 – přidáno video z 1. ročníku
Když se v pátek 4. 12. 2020 rozeznělo naší školou strašidelné řinčení pekelných řetězů, nikdo se nebál. Naopak. Všichni měli radost, že i v době různých opatření nás navštívil svatý Mikuláš se svými společníky. Sice pobyli pouze u dveří, ale na sladkosti nezapomněli. Mrzelo nás, že jsme si s nimi nemohli jako vždy popovídat, ale letos to za nás zvládli osmáci, kteří měli zrovna on-line výuku.
A pokud vám na fotografiích chybějí andělé, nemýlíte se. Mikuláš nám jejich absenci zdůvodnil tím, že u nás prý je andílků dost!


Mikulášské přípravy
Děti z 1. ročníku se na příchod Mikuláše a jeho pomocníků dobře připravily. Vyrobily si čertíka, namalovaly Mikuláše i anděla. A hlavně nacvičily básničky, které jim zaručily balíčky plné dobrot. A v pondělí vyprávěly, jak prožily mikulášskou nadílku doma.


(Zapněte si HD rozlišení na celou obrazovku)

Příspěvek byl publikován v rubrice mateřská škola, základní škola. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.