Obnovení výuky 2. st. od 8.6.2020

Podrobnosti k dalšímu kroku “otevírání”…
Informace pro rodiče žáků šestých až devátých tříd

Vážení rodiče,
na základě vyhlášení Vlády ČR o uvolnění restriktivních opatření v souvislosti s koronavirovou nákazou bude od 8. 6. 2020 umožněna žákům 2. stupně přítomnost v základní škole (pouze předem nahlášených žáků – dle pokynů MŠMT).
Z organizačních, dispozičních a personálních důvodů nebude ve škole zahájena pravidelná výuka. Výuka proběhne pouze formou konzultací s vyučujícími jednotlivých předmětů navazující na vzdělávání na dálku se zaměřením na objasnění nebo upevnění již dříve probraného učiva a dále třídnických hodin – socializační aktivity.
Tyto konzultace nejsou pro žáky povinné, docházka je dobrovolná.
Distanční výuka bude nadále probíhat stejnou formou.

Doba a organizace přítomnosti ve škole:
na vyžádání – po předchozí dohodě rodičů a školy
určený den: úterý

9. ročník – příprava na přijímací zkoušky bude dne 5. 6. ukončena.

Stravování ve školní jídelně
Všichni žáci mají obědy až do konce roku odhlášené.
V případě zájmu lze žáka na odběr obědu přihlásit, avšak pouze na konzultační den, předem (48 hodin).

Čestné prohlášení (ZDE)
Při prvním vstupu žáka do školy musí předložit žák čestné prohlášení zákonného zástupce. To lze vytisknout z našich web stránek nebo vyzvednout v tištěné podobě každé pondělí od 10 do 14 hodin ve škole. Vyplněné a podepsané odevzdat při příchodu do školy.
Pokud zákonný zástupce dokumenty nepodepíše, nebude žákovi osobní účast ve škole umožněna.

Hygienická opatření (ZDE | ZDE)
Platí stejné podmínky jako u žáků 1. stupně

Ve dnech 25. a 26. 6. budou všichni žáci pozvání do školy k odevzdání učebnic, předání vysvědčení (bližší informace obdrží žáci od svých třídních učitelů později).

Příspěvek byl publikován v rubrice základní škola. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *