Exkurze do Jemnice

WP_pruhVe středu 4. 3. 2020 navštívili žáci sedmé a osmé třídy v rámci preventivního programu o závislostech Psychiatrickou léčebnu v Jemnici. Setkání s terapeutkou a šesti klienty, kteří se zde léčí zejména z alkoholové a drogové závislosti, na všechny hluboce zapůsobilo. Slyšeli jsme totiž příběhy lidí, kteří padli na samé dno. A návrat zpět je na dlouhou trať.

Protože nám v Jemnici vybyl čas, věnovali jsme ho historii města. S mapou v ruce jsme si prošli „Okruh královny Elišky“. Zajímavé seznámení s dějinami města zpestřilo den, na který díky prožitému jen tak nezapomeneme.

Další články - náhodný výběr

Příspěvek byl publikován v rubrice základní škola. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *