Nakupujeme i čteme

WP_pruhObchody
Ve dnech 15. a 16. ledna probíhal v hodinách angličtiny 4. ročníku projekt Shops. Žáci si zopakovali veškerou slovní zásobu týkající se obchodů a všeho ostatního, co můžeme ve městě najít. Vytvořili pěkný plakát s obchody. Práce je velmi bavila.
Kniha – nejlepší přítel člověka
U nás toto docela funguje. V hodinách čtení si o knihách hodně povídáme. V lednu si každý žák přinesl knihu od Ježíška a pochlubil se s ní spolužákům. A kde jinde si o knihách ještě povídat než v knihovně? Tak jsme se do obecní knihovny vypravili. Seznámili jsme se tu s různými žánry literatury. Pak si každý vybral tu svoji oblíbenou a s chutí se začetl.


Příspěvek byl publikován v rubrice základní škola. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *