Hurá na sníh!

WP_pruhLetošní zima si dala opravdu načas, ale přece jsme se dočkali. Kdoví, jak dlouho nám sněhová nadílka vydrží, a proto není čas ztrácet čas a hned druhý den bereme do školy boby, placky, pekáče, sáňky, zkrátka vše, na čem se dá sjíždět ze svahu. Žáci nedočkavě vyhlížejí konec 2. hodiny a hned po zvonění na sebe navlékají šusťáky, kombinézy, čepice, ušanky i rukavice. Nadšení je veliké, radost ohromná, a tak se ze svahu a do svahu jezdíme znovu a znovu celé dvě vyučovací hodiny. Do školy se děti vrátily spokojené a příjemně unavené z čerstvého vzduchu. Co víc dodat? Snad jen víc takových pravých zimních chvil.


Zapněte si HD rozlišení a zobrazení na celou obrazovku.

Příspěvek byl publikován v rubrice základní škola. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *