Jak se tam mluví?

WP_pruhV týdnu od 25. 11. do 29. 11. 2019 proběhl na škole projekt “Anglicky mluvící země”.
Projektu se zúčastnily všechny ročníky druhého stupně. Realizace proběhla během třech vyučovacích hodin. Žáci si do výuky měli přinést anglický text o vybrané zemi, obrázky a mapy. Povoleno bylo také využití mobilního telefonu během realizace za účelem získávání informací, materiálů a obrázků, které se žáci rozhodli namalovat vlastními silami. Míra nasazení byla u žáků rozdílná.
S potěšením ale můžeme konstatovat, že převážná většina žáků se úkolu zhostila zodpovědně a cílevědomě. Velké překvapení pro nás byla práce žákyň 6. ročníku, a to především Elišky a Šarloty na projektu Indiana a Elišky ve spolupráci s Terezkou na projektu Florida. Tyto dva projekty byly ze všech nejzdařilejší. Dále můžeme pochválit práci všech žáků 7. ročníku a většiny žáků z 8. a 9. ročníku. Projekty byly vyvěšeny na chodbě 2. stupně.

Příspěvek byl publikován v rubrice základní škola. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *