Zima?

WP_pruhZima ve výtvarném kroužku a školní družině
Děti ve výtvarném kroužku a družině netrpělivě vyhlížejí a čekají, až uvidí bílé sněhové vločky. Ty zatím nepřicházejí, tak si čas krátí malováním zimní krajiny a kouzly s nití. Podívejte se, jak se jim práce dařila.
Více ZDE

ČOV
Ve středeční mrazivé dopoledne jsme vyrazili s osmáky do čističky odpadních vod ve Starém Hobzí. Nejen že jsme se dozvěděli, jaké změny čeká obecní kanalizace, ale také, jak čistička funguje. Samozřejmostí byla prohlídka celého areálu. Exkurzí nás provázel pan starosta Ing. Milan Čermák, za což mu velice děkujeme.
Více ZDE

Příspěvek byl publikován v rubrice školní družina, základní škola. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *