Přírodní muzeum Semenec II.

WP_pruhPřírodovědné muzeum Semenec jsme navštívili s dětmi z druhého stupně ve středu 18. září 2019. Areál je plný krásných rostlin a exponátů. Kromě velkého množství planých i šlechtěných druhů růží nás lektorky seznámily například i s běžnými druhy bylin a unikátní sbírkou rostlých borovic. Z neživé přírody jsme měli možnost spatřit umělou jeskyni představující kras s krápníky, děti si vyzkoušely křesání křemeny. Jako třešničku na dortu si pro nás lektorka připravila chůzi naboso po pěšince tvořené kameny, šiškami a dalšími přírodninami…


Více fotek ZDE

Další články - náhodný výběr

Příspěvek byl publikován v rubrice základní škola. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *