Divadlo ve škole

WP_pruhPoklad kapitána Baltazara
aneb Kdo se bojí, nesmí na moře. To je název pohádky, kterou dětem přijeli zahrát herci z Divadélka pro školy z Hradce Králové. Příběh byl plný humorných scén o námořnících a pirátech, o kouzelné mušli, ztraceném pokladu, upovídaném papouškovi a věčně hladovém žraloku. Děti se pobavily a společně si zazpívaly námořnickou písničku.

Neromantický romantismus aneb Smích je koření života
O této pravdě nás opět přesvědčili v úterý 10. 9. 2019 herci, jejichž Divadélko pro školy předvedlo žákům 2. stupně nekonvenční poznávání evropské romantické literatury. Herecká dvojice nás seznámila s tvorbou např. Goetha, Puškina, Huga, z českých autorů jsme nahlédli do díla K. H. Máchy či J. Vrchlického. Představení, jak jsme u herců tohoto souboru zvyklí, bylo zábavné, poučné, interaktivní.
Děkujeme za maximální nasazení a výborný výkon.
Více fotek ZDE

Další články - náhodný výběr

Příspěvek byl publikován v rubrice mateřská škola, základní škola. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *