Tvorba 4. a 5. ročníku

WP_pruhDne 17. května 2019 děti ze 4. a 5. ročníku ve výtvarné výchově malovaly a kreslily ve skupinách planety naší sluneční soustavy. Páťáci se o planetách již učili v přírodovědě a čtvrťáci se s nimi seznámili v Planetáriu v Českých Budějovicích. Většina žáků použila vodovky či tempery. Vytvořili krásné výkresy, na kterých vyobrazili Slunce, Měsíc, planetu Zemi či Mars. Práce se jim opravdu velmi povedla.
24. května 2019 kreslili a malovali žáci 4. ročníku ve výtvarné výchově různé druhy krajiny. Propojili tak mezipředmětové vztahy s přírodovědou, použili různé techniky. Práce je bavila a velmi se jim povedla. Všichni dokázali vytvořit krásný výkres.

(Zapněte si HD rozlišení.)

Další články - náhodný výběr

Příspěvek byl publikován v rubrice základní škola. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *