Vyhlášení 100k + 1

WP_pruh 7. 5. jsme vyhlásili soutěž.

Již víte, že jednu z cen vyhrála Monika ze 4. ročníku (kredit). Druhou výhru mohl získat někdo z druhého stupně. Všichni měli šanci napsat na lístek 3 čísla od jedné do devíti, svůj tip odevzdat a těšit se na případný úspěch.
Losování proběhlo pomocí funkce programu Excel. Žádný z tipů se úplně neshodoval, a tak byly vybrány ty, které se shodovaly ve 2 číslech. Vylosovaná čísla byla sečtena (výsledek je 13) a porovnána se součty v tipech. Dva tipy měly součet 14.
A tak nakonec zvítězil tip, který měl svá 2 správná čísla ve stejném pořadí jako bylo u vylosovaných čísel – tedy 1 a 5 vedle sebe. Více napoví tabulka.

A jen pro zajímavost: nejlepší tipy pocházely od Honzů.
Zvítězil Honza ze 6. ročníku (získá flashovou paměť).
Ceny budou oběma výhercům předány v pondělí.

Příspěvek byl publikován v rubrice základní škola. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *