Den Země – 2. stupeň

WP_pruhV pondělí 29. 4. 2019 nám uslzená obloha překazila mapování ekosystémů v okolí školy. Náhradní varianta je však připravena, a proto nejsme zaskočeni. A jak jsme si připomněli Den Země? Nejdříve jsme zhlédli film Planeta Česko. Následuje práce s přírodovědnými slovníky a různými encyklopediemi, díky nimž získáváme informace z oblasti fauny i flóry. Poznatky zpracováváme a zakreslujeme. Přírodovědné hry a soutěže byly pro tento den třešničkou na dortu, který jsme pro přírodu upekli. My máme totiž přírodu rádi a v rámci možností jí pomáháme, a to nejen na Den Země.


Další foto ZDE

Další články - náhodný výběr

Příspěvek byl publikován v rubrice základní škola. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *