Beseda s policií

WP_pruhMěstská policie na 1. stupni
Po roce za námi opět přijeli členové městské policie v Dačicích. Připomněli dětem 1.stupně jak se správně chovat v silničním provozu i v nebezpečných situacích, které mohou zažít.

Beseda s Městskou policií Dačice (2. stupeň)
Ve čtvrtek jsme se setkali se strážníky MP Dačice, kteří nás seznámili se svou prací. Vyslechli jsme si konkrétní příklady přestupků a trestných činů, s nimiž se můžeme v praktickém životě setkat. Alkoholismus, tabakismus, odchyt zvěře a mnoho dalších témat zaznělo na besedě, která byla opravdu zajímavá a poučná. Strážníkům městské policie děkujeme za tradiční setkání a cennou spolupráci.

Příspěvek byl publikován v rubrice základní škola. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *