Vánoční besídky, rozloučení (aktualizace)

WP_pruhVánoční besídky – 1. stupeň
Děti ve škole oslavily Vánoce se svými spolužáky. Pod stromečky ve třídě si nadělily dárky, na svačinu měly cukroví, které jim napekly maminky a babičky. Prvňáci nezapomněli ani na zvířata a přinesli jim něco dobrého do krmelce. Nakonec jsme se všichni pobavili na besídce 2. stupně, který si připravil spoustu písniček, soutěží a scének. Veselé Vánoce všem!

Rozloučení – 2. stupeň
Vánoční besídky jsou za námi, dárky rozdány, a tak míříme vstříc posledním dnům kalendářního roku 2018. Ještě přejeme všem klidné, pohádkové, sladké a radostné Vánoce. Hezké vánoční prázdniny!

Aktualizace 22.12.2018: přidány fotografie z družiny
Aktualizace 3.1.2019: přidány fotografie z druhého stupně

Na úvodní stranu » Vánoční besídky 1.st., ŠD, 2.st. (21.12.2018)

Vánoční besídky – 2. stupeň
V pátek dne 21.12. 2018 se konala vánoční besídka, kterou organizovali žáci 9. ročníku. Vystupovaly zde všechny třídy z druhého stupně, kdy každá třída měla připravené originální vystoupení s písničkami, tanci, soutěžemi a různými scénkami. Přišly se podívat nejen děti z prvního stupně, ale zavítali mezi nás také bývalí žáci.

Další články - náhodný výběr

Příspěvek byl publikován v rubrice školní družina, základní škola. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *