Mikulášská nadílka

WP_pruhDo ZŠ a MŠ ve Starém Hobzí zavítala ve středu 5.12. 2018 nebeská návštěva doprovázená strašidelnými čerty. Ty, kteří řekli Mikulášovi básničku či zazpívali písničku, odměnil anděl sladkou nadílkou. Zlobivé děti dostaly čas na to, aby se polepšily.
Za rok se k nám totiž nebeská návštěva vrátí.

Na úvodní stranu » Čerti (5.12.2018)


A věřili byste, co suita sv.Mikuláše dělala den předem? 😉
Žáci 9. ročníku navštívili 4. 12. 2018 SŠTO v Dačicích, kde se konal Den otevřených dveří. Po prohlídce nových dílen a učeben je pan ředitel informoval o studijních oborech na této škole. Tak co, deváťáci, už jste rozhodnuti?

Další články - náhodný výběr

Příspěvek byl publikován v rubrice mateřská škola, součásti - ZŠ, MŠ, ŠD, ŠJ, základní škola. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *