Exkurze do Jemnice

WP_pruhVe středu 31. 10. žáci osmého a devátého ročníku navštívili nedalekou Jemnici. Tam nás čekaly hned dvě exkurze. Nejprve jsme zamířili do Psychiatrické léčebny (Pateb, s.r.o.). Ujala se nás paní primářka, která nám vyprávěla o různých druzích závislostí a jejich následcích. Nejvíce nás oslovily životní zpovědi dvou pacientů léčebny, dvaadvacetiletého Tomáše a třiadvacetileté Karolíny. Jejich příběhy se nás hluboce dotkly. Poté jsme byli provedeni některými částmi léčebny. Navštívili jsme arteterapii (léčba pomocí malby), tvůrčí dílnu, či místní arboretum.
Druhou část návštěvy Jemnice představovala exkurze do Motorpalu, a.s. Vedoucí závodu, pan Šulista, nás provedl celým areálem. Navštívili jsme montážní dílnu, viděli jsme kontrolu kusů a další části strojírenské výroby. Dostali jsme i malé dárečky, za které děkujeme.Další články - náhodný výběr

Příspěvek byl publikován v rubrice základní škola. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *