Atletické závody

WP_pruhO Štít města Dačice
V úterý 12. 6. se žáci druhého stupně vydali na atletické závody O Štít města Dačice. Své zástupce jsme měli v mnoha disciplínách. A můžeme být na své sportovce pyšní. Ve velké konkurenci si totiž vedli velmi dobře. Dokonce to párkrát i zacinkalo 🙂 .
Jan získal stříbrnou medaili v hodu kriketovým míčkem. Další stříbro si odváží Monika díky bravurnímu skoku do dálky. Ani v běhu na 600 m jsme nezaháleli. Aneta doběhla na krásném třetím místě s Veronikou v patách. Mladší dívky tak pro naši školu získaly cenný pohár v souboji mezi venkovskými školami.

Na úvodní stranu » Štít (12.6.2018)

Další články - náhodný výběr

Příspěvek byl publikován v rubrice základní škola. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *