Závěrečné práce žáků 9. ročníku

WP_pruhBěhem posledního roku své školní docházky žáci naší školy již třetím rokem vypracovávají závěrečné práce z oblastí, které si sami vyberou. Nejde jenom o to prokázat orientaci v dané oborové problematice, ale zúročit své znalosti rodného jazyka či dovednosti při práci s knižními i elektronickými informačními zdroji, textovým editorem, prezentačním programem.
Výsledky svého snažení představili deváťáci v krátkých prezentacích spolužákům z osmého ročníku a především komisi vyučujících, která práce hodnotila.

Na úvodní stranu » Obhájíme (6.6.2018)

Další články - náhodný výběr

Příspěvek byl publikován v rubrice základní škola. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *