Projekty 3. a 4. ročníku

WP_pruhS blížícím se koncem školního roku nastalo vyhodnocení i našich projektů, kterým jsme se v poslední době usilovně věnovali. Jedním z nich bylo vytváření herbáře. Děti si zaslouží velkou pochvalu za vynaloženou snahu a vydařená díla! Neustále máme na paměti také bezpečnost. Děti si procvičily znalost dopravních značek a osvěžily vědomosti o tom, jak se správně chovat v dopravních situacích – a to nejen jako chodci, ale i jako cyklisté. Pro rekapitulaci všech pravidel na závěr zhlédly poutavé video od BESIPu. No a jak už to někdy bývá, stávají se bohužel i nehody a úrazy. Ale aby nebyly děti nečekanými událostmi zaskočeny, osvěžily si také, jak poskytnout první pomoc a na vlastní kůži si vyzkoušely i její způsoby.
Projekty nás bavily a budeme se těšit na další, ale to až v novém školním roce.


Další články - náhodný výběr

Příspěvek byl publikován v rubrice základní škola. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *