Mladý zdravotník

WP_pruhZdravotní soutěže „Mladý zdravotník“ v Jindřichově Hradci se zúčastnili mladší žáci z 6. a 7. ročníku a jako jejich vedoucí žákyně 9. ročníku.
V této soutěži byly otázky, které se týkaly křižovatek, drog, zdravovědy, ale hlavně se musely děti poprat s připravenými situacemi (nehodami), jako je např. autonehoda, hazard s pyrotechnikou, kde zúčastněná kromě popálenin měla i amputovaný prst. Soutěžící museli tyto zraněné ošetřit, zavolat sanitku a uklidnit hysterickou ženu, která byla tomuto dramatu přítomna. Nebojte se však, vše bylo jen simulované žákyněmi ze zdravotní školy z Jindřichova Hradce.
Tyto a další úkoly zvládli naši velmi dobře a v soutěži se umístili na 7. místě.Další články - náhodný výběr

Příspěvek byl publikován v rubrice základní škola. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *