Dopravní soutěže

WP_pruhDopravní soutěž mladých cyklistů v Dačicích
„Dopravní soutěž mladých cyklistů“ se uskutečnila v Dačicích v areálu ZŠ, ulice B. Němcové. Tohoto oblastního kola se zúčastnili starší žáci z 8. a 9. ročníku. Soutěžilo se v jízdě zručnosti, v jízdě městem, plnily se úkoly ze zdravovědy a z pravidel silničního provozu. V této soutěži se žáci umístili na krásném 3. místě, a tak postoupili do okresního kola konaného v Třeboni.
Za jednotlivce musíme pochválit Aleše, který získal 2. místo ze všech soutěžících v II. kategorii.


Dopravní soutěž mladých cyklistů v Třeboni
Okresní kolo „Dopravní soutěže mladých cyklistů“ se konalo v Třeboni, kde se sešlo devět družstev. Bojovali jsme ve stejných disciplínách jako v Dačicích, avšak se silnými soupeři. Naše konečné umístění bylo na 7. příčce.
Naše výsledky jsme vždy oslavili zaslouženou zmrzlinou! 🙂 
Všem soutěžícím patří veliké díky a pochvala za reprezentaci školy a za jejich snahu, pečlivost a pracovitost, kterou prokazovali po celý školní rok.


Další články - náhodný výběr

Příspěvek byl publikován v rubrice základní škola. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *