Děkujeme studentkám – záchranářkám…

WP_pruhUběhl rok a opět mezi námi vítáme studentky Střední zdravotnické školy Jindřichův Hradec, které jsou členkami záchranářského kroužku. Spolu se svou vyučující nám v úterý 17. 4. 2018 předvedly, jak se chovat v případě ošetření zlomenin, popálenin, krvácení či jak postupovat při resuscitaci. Navíc nám konkrétně ukázaly, co máme dělat, pokud se setkáme s epileptickým či astmatickým záchvatem nebo s infarktem.
Mirko, Zuzko, Evo, Adélo, váš výkon byl profesionální a my vám za něj děkujeme!

Na úvodní stranu » Umíme zachránit (17.4.2018)

Další články - náhodný výběr

Příspěvek byl publikován v rubrice základní škola. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *