Beseda s hasičem

WP_pruhV úterý 27. února navštívil žáky 1. stupně pan Novák z organizace Sboru dobrovolných hasičů Staré Hobzí. Besedoval s nimi o velmi pestré práci hasičů, o jejich pomoci lidem v krizových situacích. Při nastínění modelových situací s dětmi mluvil o správném chování, zmínil možná nebezpečí v zimním období apod. Zopakoval s dětmi důležitá telefonní čísla a připomněl, co říct do telefonu, aby pomoc přijela co nejrychleji. Pustil nám zajímavá videa a ukázal odkaz na pěknou webovou stránku hasičů určenou právě dětem. Na závěr dostali zvídálci prostor na otázky. Děkujeme panu Novákovi za čas, který našim dětem věnoval!

Příspěvek byl publikován v rubrice základní škola. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *