(NE)hoří

WP_pruhVe spolupráci s HZS Dačice a SDH ve Starém Hobzí proběhla v úterý 10.10.2017 v 9:45 plánovaná cvičná evakuace školy. Celá akce byla naplánována jako tajná v důsledku přiblížení se reálné situaci. Žáci tedy o chystané evakuaci nevěděli. Po vyhlášení požáru postupovali vyučující podle dohodnutého evakuačního plánu. Učitelé dovedli všechny děti na místo určení. Ojediněle se objevil i strach v očích dětí, zejména těch menších, ale učitelé byli připraveni i na tuto situaci. Po domluvě zůstali v době evakuace uvězněni v budově dva žáci, které se hasičům podařilo také v krátkém čase evakuovat do bezpečí.
Poděkování za spolupráci patří všem hasičům. Těm, kteří se zapojili do cvičení, i těm, kteří nás pravidelně navštěvují a seznamují naše děti se zásadami požární ochrany.

Příspěvek byl publikován v rubrice základní škola. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *