Zvířátka u nás ve škole

WP_pruhV úterý k nám přijela paní Zuzana Štětková z Českého nadačního fondu pro vydru. Pro 1. a 2. ročník ve výukovém programu ,,Šelmy u nás doma“ nám za pomocí psí kamarádky a fretky ukázala, jak poznat náladu psa, kdy nám hrozí kousnutí a jak se chovat v přítomnosti domácí šelmy.
Pro 3., 4. a 5. ročník měla připravený program ,,Kdo se bojí nesmí do lesa.“ Seznámila nás se strašidelnými zvuky v lese, kdo v lese chodí a koho se máme bát. Pohladili jsme si fretku, ježek se sice do klubíčka nestočil, ale ukázal své hladké bříško a velké nohy a na chvíli jsme si podrželi netopýra.
Osobní kontakt se zvířaty byl pro děti nezapomenutelný zážitek.

Na úvodní stranu » Příroda na 1. stupni (27.6.2017)

Další články - náhodný výběr

Příspěvek byl publikován v rubrice aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *