Výuka ve 4. a 5. ročníku

WP_pruh

V hodině přírodovědy si páťáci prohlédli vzorky hornin a nerostů. Vyzkoušeli si, že sůl je opravdu slaná a křemenem se dá křesat.  Svoje vědomosti  si prověřovali v zábavném kvízu na interaktivní tabuli.
K podzimu patří sklizeň ovoce. Děti ze 4. a 5.ročníku si přinesly různé druhy podzimního ovoce.
Nejprve si každá skupina udělala výstavku a potom plody malovaly. Nejlepší byl závěr. Každý si zkusil nožíkem (samozřejmě po předchozím ponaučení o bezpečnosti práce) okrájet jablko. Děti začaly samy soutěžit o nejdelší slupku a ještě si na ovoci pochutnaly.

Na úvodní stranu » 4. - 5. ročník (IX. 2014)
Příspěvek byl publikován v rubrice základní škola. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *